Monitoring CCTV

Monitoring, dawniej nazywany telewizją przemysłową, ostatnio coraz częściej określany jako CCTV (od ang. closed-circuit television) - system monitoring przekazywania obrazu (rzadziej w połączeniu z dźwiękiem) z określonych pomieszczeń, służący do nadzoru oraz zwiększenia bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni monitorowanych. Telewizja przemysłowa staje się powoli integralną częścią naszego życia w społeczeństwie. Kamery przemysłowe obserwują nas na każdym kroku: tunele, ulice, skrzyżowania, perony, przystanki, parki i wiele innych miejsc użyteczności publicznej. CCTV coraz częściej gości również w prywatnych domach, posesjach, firmach. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest udokumentowany spadek przestępczości, wzrost poczucia bezpieczeństwa społeczeństwa, poprawa jakości pracy wykonywanej przez pracowników.

Oferta

Oferujemy kompleksowe zaplecze urządzeń monitoringu zarówno cyfrowego, jak i analogowego jak również usługę montażu sprzętu zakupionego nie tylko u nas. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie jest ograniczony koniecznością zakupów wszystkich urządzeń w jednym miejscu.

Gotowe zestawy telewizji przemysłowej z usługą montażu posiadają wszelkie potrzebne materiały i komponenty niezbędne do prawidłowego wykonania instalacji. Każdy montaż monitoringu poprzedzony jest bezpłatną wizją lokalną, mającą na celu zaprojektowanie odpowiedniego i jak najbardziej funkcjonalnego systemu uwzględniając jego miejsce i warunki pracy. Usługa uwzględnia również konfigurację urządzeń oraz szkolenie z ich obsługi. Możliwa jest też konfiguracja urządzeń Klienta do poprawnej pracy systemu w internecie tzn monitoring przez internet.

Zapewniamy profesjonalną, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, służącą fachową poradą i pomocą techniczną. Nasza firma z powodzeniem wykonała wiele tego typu instalacji, o czym może świadczyć zadowolenie dotychczasowych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno urządzeń tradycyjnych analogowych jak i nowoczqesnych kamer przemysłowych megapixelowych IP.

Usługa montażu

W naszej firmie można zamówić kompleksowy montaż monitoringu jak i samą usługę montażu kamer przemysłowych. Dzięki takim rozwiązaniu klient nie musi być skazany na zakup kamer w tej samej firmie w której nabywa akcesoria. Przed każdym montażem należy umówić sie na bezpłatną wizję lokalną.

Monitoring

Nasza firma oferuje kompleksową usługę montażu telewizji przemysłowej wraz z potrzebnymi materiałami i komponentami. Usługa rozpoczyna się w fazie projektu i doboru odpowiedniego sprzętu i kamer poprzez instalacje i konfigurację na szkoleniu z obsługi systemu kończąc

Monitoring IP

Monitoring IP daje fantastyczne możliwości stworzenia monitoringu wizyjnego na przykład wewnątrz firmy czy też w budynku prywatnym w oparciu o już istniejącą infrastrukturę sieciową. Naturalnie można również stworzyć nową sieć i podłączyć do niej kamery IP. Jednymi z wielu zalet monitoringu IP jest łatwość obsługi całego systemu oraz jakość przesyłanego obrazu. Kamera IP może również przesyłać obraz w jakości HD, dzięki czemu wszystkie niezbędne detale są widoczne jak na dłoni.

Tel: +48 602 530 148

Adres: Ul. Józefa Wybickiego 4/25
05-600 Grójec